Portal:Український

Jump to: navigation, search

wide.png

Проект

Проект

Проект openSUSE, який спонсорується компанією Novell - це програма за участю світової спільноти, що пропагує застосування Лінуксу широким загалом. Ця програма надає всім бажаючим вільний доступ до найзручнішого для користування дистрибутиву Linux - SUSE Linux.

Тут, на openSUSE.org, ви знайдете спільноту розробників, користувачів та інших ентузіастів програмного забезпечення з відкритим кодом, які об'єднані однією метою. Ми працюємо разом, щоб створювати і розповсюджувати систему Лінукс, яка з-поміж інших систем світу є найзручнішою в користуванні. В проекті openSUSE можна брати участь різними шляхами і способами, але спочатку вам потрібно звантажити копію SUSE Linux і встановити на свойому комп'ютері.

Дистрибутив

Дистрибутив openSUSE — це стабільний, легкий у використанні і завершений багатоцільовий Linux дистрибутив.

Його можуть використовувати звичайні користувачі та розробники на своїх робочих станціях і серверах. Він відмінно підходить початківцям користувачам, досвідченим користувачам і супервундеркіндам, таким чином він ідеально підходить для всіх! Останній реліз, openSUSE 13.1, має багато нових можливостей, а також оновлення для всіх серверних та користувацьких додатків. Він поставляється разом з 1000 програм з відкритим вихідним кодом.

openSUSE також є базою для продуктів SUSE, знаменитих SUSE Linux Enterprise.

Wiki

Wiki openSUSE wiki – головне джерело інформації про проект.

Основне завдання полягає в наданні високоякісної документації та місця для спільної роботи учасників з усіх частин проекту. Документація повинна бути добре структуризованою, стандартизованою та зрозумілою для сприйняття. Статті створюються, редагуються і вдосконалюються всіма учасниками спільноти

Приступаючи до роботи над Wiki, будь ласка, спочатку прочитайте Довідку по редагуванню